Gazeta Kritika | Faqja e parë | Shkruaj mesazh

Komente: 41 - Numri i faqeve: 5
1 2 3 4 5  |  Tjetra >  |  E fundit >>

Postuar nga Komenti:
Emri: valter Dauti
Vendi: Erseka
E-mail: Kontakto


Postim privat. Kliko këtu.

 
Postuar më: 16/05/2017 - 16:23 Fshije  Repliko  IP address  
Postuar nga Komenti:
Emri: Ramiz Kuqi
Vendi: Kaēaniku
E-mail: Kontakto
Jam i admiruar me botimet e Gazetės Kritika. Ju pėrshendes!
 
Postuar më: 06/01/2016 - 13:59 Fshije  Repliko  IP address  
Postuar nga Komenti:
Emri: Fatbardh
Vendi: Albania-New York
E-mail: Kontakto
Ju po te doni botojen artikull
Fuati esht i madhe gjithashtu dh Prof dr.Andrea shundi nder emblemat e Universitetiti e shkences shqiptare

Replika Administratorit: Komenti juaj duhet te kete qene ose shume i gjate, ose i shkruar per nje kohe te gjate, ne te dy rastet automatikisht nuk pranohet. Per te evituar kete, ndaje komentin ne dy ose tre postime, dhe shkurto kohen e te shkruarit. Flm.
 
Postuar më: 03/12/2014 - 10:33 Fshije  Repliko  IP address  
Postuar nga Komenti:
Emri: Fatbardh
Vendi: Albania-New York
E-mail: Kontakto
Ju lutem pranoni nje koment esht i gjat tek artikulli per Mr.Fuat Memelin por mendojm ka rendesi shkencore e shoqerore
 
Postuar më: 03/12/2014 - 10:29 Fshije  Repliko  IP address  
Postuar nga Komenti:
Emri: agimi
Vendi: nga struga
E-mail: Kontakto
Me pelqen mjaft kjo gazete.Edhe kur bije ndesh me mendimet e mia.Ju shkruani , kritikoni dhe tregoni cka s'duhet te bejne ata qe jane ne pushtet.
 
Postuar më: 23/10/2013 - 13:58 Fshije  Repliko  IP address  
Postuar nga Komenti:
Emri: Drini
Vendi: USA
E-mail: Kontakto
JU JENI GAZETA ME KOMUNISTE SE ZERI I POPULLI!
ME SIGURI FINANCOHENI NGA ISH SIGURIMI I SHTETIT DHE SHKRUAJNE PO KESHTU ISH SIGURIMSAT....FAMEKEQ!
JAM I BINDUR QE KY MESAZH NUK DO TE BOTOHET, POR MBAJENI PER VETE DHE SHIKONI QENDRIMIN.....
 
Postuar më: 28/05/2013 - 17:53 Fshije  Repliko  IP address  
Postuar nga Komenti:
Emri: Adem
Vendi: Prizrenas, jetoj nė Prishtinė
E-mail: Kontakto
Kam njė vrejtje shumė serioze,jeni mė tė mirėt nė internet, kėtė ēfarė po ju them ėshtė nė veten e parė. Kėshtu mendoj dhe po ju them, do ju thossha edhe tė kundėrtėn por nuk jeni. Mbajeni kėtė nivel. Do tė doja edhe diēka tė kuptoj sepse nuk ja kam zanat internetit mė tregoni nga jeni edhe ju ekipi i faqes gazetakritike . me shumė rrespekt Adem Zaplluzha
 
Postuar më: 11/04/2013 - 06:34 Fshije  Repliko  IP address  
Postuar nga Komenti:
Emri: Murat Koltraka
Vendi: Peshkopia
E-mail: Kontakto


Postim privat. Kliko këtu.

 
Postuar më: 05/11/2012 - 03:42 Fshije  Repliko  IP address  
Postuar nga Komenti:
Emri: Ardona
Vendi: Tirana
E-mail: Kontakto
Pershendetje!
Per hir te lexuesve te vegjel, kam deguar per ta botuar ketu, nw formen word, romanin "Princi dhe i varfri". Pse nuk e keni botuar, a do e botoni apo jo?

Me respekt, Arda!

Replika Administratorit: Pershendetje Ardona,

Kam postuar nje email para dy ditesh ku ju sugjeroja postimin e materialit si attach, pasi ne gjendjen sic eshte postuar nuk mund te perpunohet.

Faleminderit

 
Postuar më: 30/05/2011 - 14:32 Fshije  Repliko  IP address  
Postuar nga Komenti:
Emri: Alketa Maksuti
Vendi: Tirane
E-mail: Kontakto
ju faleminderit per publikimin e shkrimit tim. ju uroj rruge te mbare dhe te suksesshme te gazetes tuaj.

Respektet e mia.
 
Postuar më: 04/05/2011 - 04:05 Fshije  Repliko  IP address  

1 2 3 4 5  |  Tjetra >  |  E fundit >>

Powered by PHP guestbook 1.6 from PHPJunkyard - Free PHP scripts