Gazeta Kritika | Faqja e parë | Shkruaj mesazh

Komente: 41 - Numri i faqeve: 5
<< E para  |  < Para  |  1 2 3 4 5  |  Tjetra >  |  E fundit >>

Postuar nga Komenti:
Emri: Zana
Vendi: Nju Jork
E-mail: Kontakto


Postim privat. Kliko këtu.

 
Postuar më: 22/03/2011 - 19:21 Fshije  Repliko  IP address  
Postuar nga Komenti:
Emri: Zana
Vendi: New York
E-mail: Kontakto


Postim privat. Kliko këtu.

 
Postuar më: 12/03/2011 - 23:27 Fshije  Repliko  IP address  
Postuar nga Komenti:
Emri: Zana
Vendi: NY
E-mail: Kontakto


Postim privat. Kliko këtu.

 
Postuar më: 27/01/2011 - 13:04 Fshije  Repliko  IP address  
Postuar nga Komenti:
Emri: Albert Shala
Vendi: Tirana
E-mail: Kontakto
Mirembrema z. Administrator,
ju uroj fillimisht per kontributin ne gjallerimin e nje media te pavarur dhe kritike ndaj dukruive negative.
Desha te pyes per nje artikull qe ju kam postuar ne fundjave per disa pseudolinguiste qe tallen me shqiptaret per prejardhjen e gjuhes se tyre. A do te botohet ky artikull.

Pershendetje!

Berti

Replika Administratorit: Pershendetje z. Shala,

Shkrimi juaj eshte publikuar ne kete link:
http://www.gazetakritika.net/Forumi/?itemid=3494

Faleminderit

 
Postuar më: 13/12/2010 - 15:50 Fshije  Repliko  IP address  
Postuar nga Komenti:
Emri: Tomorr Spahiu
Vendi: Kolesjan Kukes
E-mail: Kontakto
Pershendetje.
Kam bere nje doreshkrim : Media me gazetare "koti".
Ndoshta jeni ne aprovimin e atij shkrimi,dhe do te kem knaqesine ta shikoj .
Ju faleminderit per mirekuptimin.

Replika Administratorit: Zoti Spahiu:
Faleminderit per mesazhin.

Ne lidhje me problemin qe ngrini, me lejoni t'ju ve ne dijeni, se ne adresat e emailit te Gazetes Kritika vijne dhjetra materiale cdo dite, por ne seleksionojme vetem disa prej tyre, kjo dhe per shkak te kapacitetit teknik te faqes.
Materialin tuaj ju mund ta publikoni vete tek Kritika Diskutim, nese e shikoni te aresyeshme.

Faleminderit
Administratoi i faqes

 
Postuar më: 10/09/2009 - 15:45 Fshije  Repliko  IP address  
Postuar nga Komenti:
Emri: dodona
Vendi: fieri
E-mail: Kontakto
Vrejtjeserioze: Po ku jeni te dashur pjestar te gazetes kemi kaq kohe qe nuk po beheni te gjalle, si e kini hallin
 
Postuar më: 06/07/2009 - 00:22 Fshije  Repliko  IP address  
Postuar nga Komenti:
Emri: Xhemi Hajredini
Vendi: Strugė
E-mail: Kontakto
Pėrshėndetje kolegė gazetarė tė Gazetės Kritika,
unė desha njėherė tė falenderoj autorin e shkrimit Bardhyl Meta pėr shkrimin kushtuar intelektualit strugan Qenan Sheji. Ai sot u varros me tė gjitha nderimet kombėtare dhe fetare nė vendlindjen e tij nė Strugė.
Unė desha tė bėjė vetėm njė vėrejtje rreth fjalisė sė fundit (p.s.) ku thuhet se nė Strugė (maqedoni) kėrrkush nuk u interesua pėr ceremoninė komemoratike kushtuar jetės dhe veprės sė Qenan Shejit.
Unė vetėm desha t'ju informojė se sot para varrimit, nė ora 09:30 Forumi i Intelektualėve Shqiptarė - Strugė dhe Departamenti pėr Arsim dhe Kulturė pranė Komunės Sė Strugės, udhėheqės i tė cilit Forum dhe Departament jam unė (Xhemi Hajredini - Magjistėr i Diplomacisė)organizoi Mbledhje komemorative nė sallėn e Kėshillit Komunal nė Strugė, nė njė sallė pėrplot me intelektualė, nxėnės dhe qytetarė tė tjerė ku u lexua njė referat kushtuar de veprės sė Qenan Shejit, patriotit strugan. Edhe ceremonia e varrimit nė fshatin Zhepin ishte dinjitoze. Kėtė mund ta konfirmojė ēdo strugan si dhe familjarėt e tė ndjerit Qenan Sheji, mikut tim qė do tė mbesė nė kujtimin e struganėve pėr gjithmonė.
Po ta dija E-mailin e z.Bardhyl Meta do t'ia dėrgoja fjalimin tim qė lexova sot me rastin e vdekjes sė piktorit dhe intelektualit strugan Qenan Sheji.
Njoftimin e bėra pa tė keq.
Ju pėrshėndes Juve dhe autorin Bardhyl Meta.
Me respekt,
Xhemi Hajredini MA
Kryetari Forumit tė Intelektualėve Shqiptarė
Udhėheqės i Departamentit pėr arsim dhe kulturė - Komuna Strugė
xhemi36@hotmail.com
 
Postuar më: 07/05/2009 - 08:12 Fshije  Repliko  IP address  
Postuar nga Komenti:
Emri: vladimir marku
Vendi: Fier - Albania
E-mail: Kontakto


Postim privat. Kliko këtu.

 
Postuar më: 01/02/2009 - 06:28 Fshije  Repliko  IP address  
Postuar nga Komenti:
Emri: leke-dukagjini
Vendi: shqiptar
E-mail: Kontakto


Postim privat. Kliko këtu.

 
Postuar më: 23/12/2008 - 06:42 Fshije  Repliko  IP address  
Postuar nga Komenti:
Emri: Elinda Marku
E-mail: Kontakto


Postim privat. Kliko këtu.

 
Postuar më: 12/11/2008 - 01:17 Fshije  Repliko  IP address  

<< E para  |  < Para  |  1 2 3 4 5  |  Tjetra >  |  E fundit >>

Powered by PHP guestbook 1.6 from PHPJunkyard - Free PHP scripts