Gazeta Kritika | Faqja e parë | Shkruaj mesazh

Komente: 41 - Numri i faqeve: 5
<< E para  |  < Para  |  1 2 3 4 5  |  Tjetra >  |  E fundit >>

Postuar nga Komenti:
Emri: Andy Apolloni
Vendi: New Yorku-USA
E-mail: Kontakto


Postim privat. Kliko këtu.

 
Postuar më: 10/11/2008 - 12:11 Fshije  Repliko  IP address  
Postuar nga Komenti:
Emri: Fabio
Vendi: Australi
Me pelqeu shume faqja juaj. Sot e pashe per here te pare. Keni botuar shume materiale interesante. Me kete rast ju falenderoj dhe per librin e Ben Blushit te botuar tek gazeta juaj.
 
Postuar më: 08/09/2008 - 23:44 Fshije  Repliko  IP address  
Postuar nga Komenti:
Emri: MERI
Vendi: RRAJCE
URIME PR.ALQI PER INSIATIVEN E MARE DUKE U ANGAZHUAR NE PROBLEMET QE HAS SOT SHOQERIA SHQIPTARE ,,,,,DO JU SHKRUAJ ME HOLLESISHT NE DITET NE VIJIM...PERSHENDETJE TE PERZEMERTA VIJNE NGA UNE PER JU PERSONALISHT,CIAO

Replika Administratorit: Pershendetje Meri:
Faleminderit per mesazhin ne Librin e Verejtjeve te Gazetes Kritika.
Mendoj se ka nje keqkuptim ne mesazhin tuaj, kur ju i referoheni 'Prf. Alqit'. Me vjen keq t'ju them, por ne stafin e Gazetes Kritika nuk eshte asnje person me emrin qe ju permendni.
Faleminderit!

 
Postuar më: 14-03-2008 Fshije  Repliko  IP address  
Postuar nga Komenti:
Emri: Dona
Vendi: ShBA
Jeni faqja shqiptare me e mire ne web. Urime, suksese dhe shuuuume faleminderit.
 
Postuar më: 28-02-2008 Fshije  Repliko  IP address  
Postuar nga Komenti:
Emri: guest
Vendi: usa
E-mail: Kontakto


Postim privat. Kliko këtu.

 
Postuar më: 30-01-2008 Fshije  Repliko  IP address  
Postuar nga Komenti:
Emri: Dajti
amerique:

sic hiku koha e dulleve do te hiki dhe koha e rameve me shpejt bille.
cfare do te besh pastaj une ameriqi pa lekete e mafjozramos??? apo do te luash rolin e te persekutuarit politik???? keto kokrra qepe si ha me njeri
 
Postuar më: 12-11-2007 Fshije  Repliko  IP address  
Postuar nga Komenti:
Emri: tepelenasi
Vendi: AMERIKE
Doli dhe nje tjeter si Vlora Perle.Dodona thote komuniste ajo tjetra thoshte berishiste. Me ke jeni ju o Kritika me ne a me ata, me ata a me ne?????????????
 
Postuar më: 08-11-2007 Fshije  Repliko  IP address  
Postuar nga Komenti:
Emri: DODONA
Vendi: US
JENI SHUME MAJTIS EKSTREMIST DERI NE URREITJE QE TE KOMPLETOHENI THERRISNI NE STAFIN TUAJ MUSTAFA NANON, ANDREA STEFANIN DHE MOS HARONI FRROK CUPIN
 
Postuar më: 03-11-2007 Fshije  Repliko  IP address  
Postuar nga Komenti:
Emri: DODONA
Vendi: USA


Postim privat. Kliko këtu.

 
Postuar më: 03-11-2007 Fshije  Repliko  IP address  
Postuar nga Komenti:
Emri: armiku
Me Dajtin cdreqin keni.Shifni punen tuj.
 
Postuar më: 26-10-2007 Fshije  Repliko  IP address  

<< E para  |  < Para  |  1 2 3 4 5  |  Tjetra >  |  E fundit >>

Powered by PHP guestbook 1.6 from PHPJunkyard - Free PHP scripts