Gazeta Kritika | Faqja e parë | Shkruaj mesazh

Komente: 41 - Numri i faqeve: 5
<< E para  |  < Para  |  1 2 3 4 5  |  Tjetra >  |  E fundit >>

Postuar nga Komenti:
Emri: GJIKA
Vendi: Californi
Un skam ndonji vrejtje por desha vetem tju falenderoj per punen qe bani. Fotografit i gjeni te bukra e te dites. Me pelqen sidomos kalendari i perditshem me kuriozitetet qe te japin shume njohuri per boten.
Faleminderit e gjith te mirat.
 
Postuar më: October 19, 2007 Fshije  Repliko  IP address  
Postuar nga Komenti:
Emri: amerikoni
Pse e mbani Dajtin, vetem ju ul nivelin e faqes. Une e miqt e mij nuk hyme ne blog vetems se eshte Dajti. E cte bisedosh me Dajtin???
 
Postuar më: October 12, 2007 Fshije  Repliko  IP address  
Postuar nga Komenti:
Emri: piktori
Vendi: Greqi
Une skam verejtje. Cfare shkruhet ne kritika del e vertete. U kam ndjekur nga zgjedhjet lokale te dimrit e deri tani, te gjitha gjerat cfare keni thene kane dale te sakta. Analistet e gazetave te Shqiperise vetem kodra pas bregut flasin, nje gje nuk u del.
 
Postuar më: October 9, 2007 Fshije  Repliko  IP address  
Postuar nga Komenti:
Emri: tepelenasi
Vendi: Amerike
Me falni, pergjigjen e kisha per; Nje ish lexuese, jo per Doris.
 
Postuar më: October 8, 2007 Fshije  Repliko  IP address  
Postuar nga Komenti:
Emri: tepelenasi
Vendi: Amerike
Doris po te jap une pergjigje. Sepse Rama e ka qelbur fare. Akoma pa futur kembet ne parti perjashtoi kryetarin 18 vjecar te saj. Vetem 2 vjet ka i uruari anetare partie dhe ngrti shpaten kunder elites se partise. Prandaj shume mire ben kritika qe e godet, sepse ai po shkateron partine.

Replika Administratorit: Pershendetje tepelenasi:

Nje sqarim te vogel. Shkrimet ne Gazeten Kritika jane nga te gjitha kendveshtrimet dhe nuk jane perqendruar kunder Rames, dhe per me teper, perse ai po ne shkateroka PS-en, sic thoni ju. Ne kete aspekt gazeta jone nuk mban anen e askujt ne konfliktin aktual te PS-se.

 
Postuar më: October 8, 2007 Fshije  Repliko  IP address  
Postuar nga Komenti:
Emri: Nje ish lexuese
Vendi: NJ
Perse e sulmoni Ramen. Shumica e shkrimeve ne kete gazete jane kunder Edi Rames. Jeni shume te njeanshem.

Replika Administratorit: Pershendetje "Nje ish lexuese":

Gazeta Kritika nuk e ka shumicen e shkrimeve kunder Rames. Ju lutem shikoni arkiven e gazetes sone dhe do konstatoni te kunderten.

 
Postuar më: October 6, 2007 Fshije  Repliko  IP address  
Postuar nga Komenti:
Emri: Doris
Me duket se ju jeni me Nanon! E vertete?

Replika Administratorit: Pershendetje Doris:

Jo nuk eshte e vertete ajo qe ju aludoni.

 
Postuar më: October 5, 2007 Fshije  Repliko  IP address  
Postuar nga Komenti:
Emri: Fisniku
Vendi: Kanada
Une kam nje verejtje. Pse e keni hequr rubriken me foto dhe komente qe vinit foto te fshehura e kur dergoje mausion over dilte nje foto tjeter. Ishte ide shume origjinale dhe befasuese. S beni keq ta rivleresoni perseri. Faleminderit.

Replika Administratorit: Pershendetje Fisniku:
Faleminderit per verejtjen.

Ne lidhje me sugjerimin tuaj, ndoshta edhe mund ta rivleresojme. Por nuk ishte e lehte per ne te gjenim foto, "lart e poshte", ne website te ndryshme, dhe pastaj ti perpunonim. Shume site politikanesh filluan ti mbyllin galerite e tyre te fotove, pas rubrikes sone, dhe u be e veshtire per ne te siguronim foto. Gjithashtu edhe galeria e fotove te Kryeministrise ka ndryshuar dhe ka hequr te gjithe fotot e vjetra.

Megjithate edhe mund te ri-fillojme perseri...

 
Postuar më: October 5, 2007 Fshije  Repliko  IP address  
Postuar nga Komenti:
Emri: Dss
Me hyp nervat kur e lexoj
 
Postuar më: October 5, 2007 Fshije  Repliko  IP address  
Postuar nga Komenti:
Emri: TEPELENASI
Vendi: Amerike
Jeni te mrekullueshem e te mencur. Me pelqejne artikujt e vezhguesit qe me humor thumbojne politikanet tane. Bravo ju qofte dhe mbajeni kete rruge.
 
Postuar më: October 5, 2007 Fshije  Repliko  IP address  

<< E para  |  < Para  |  1 2 3 4 5  |  Tjetra >  |  E fundit >>

Powered by PHP guestbook 1.6 from PHPJunkyard - Free PHP scripts